Projektu Banka
 

Projektu Banka ir pūļa jeb kolektīvā ieguldījuma platforma, kas palīdz idejām kļūt par reāliem projektiem. Projektu banka ir vieta, kur Tu vari satikt citus savas idejas entuziastus, kas palīdzēs projektam notikt. Tā apvieno cilvēkus, kas gatavi dalīties ar savām idejām, un cilvēkus, kas gatavi ieguldīt savu naudu šo ideju īstenošanā.

Projektu banka ir vieta radošiem, inovatīviem, sociāli nozīmīgiem un pašpietiekamiem projektiem visdažādākajās jomās. Amatniecība, dizains, kino, izdevniecība, māksla, mode, mūzika, deja, kulinārija, pilsētplānošana, spēle, teātris, zinātne, tehnoloģijas, žurnālistika – tas viss der!

Lai piesaistītu savam projektam ieguldītājus un ieguldītājs noticētu Tev un Tavam projektam, Tev veiksmīgi jāpastāsta par savu ideju un jānodod savs entuziasms. Tava ideja var būt vienkārši ģeniāla vai ģeniāli vienkārša, bet galvenais, lai šī ideja var kļūt par reālu, izpildāmu projekta plānu. Tev ir jābūt skaidrībai par to, kā sasniegt savus mērķus, kā izpildīt plānu un cik Tev ir nepieciešama nauda, lai tas viss varētu notikt.


Projekti tiek atlasīti pēc trim galvenajiem kritērijiem:

Projektiem jārada reāls produkts, ko var izmantot, redzēt, apmeklēt, piedzīvot plašs iedzīvotāju loks. Projekts var būt produkts, lieta, objekts, pasākums, vieta, priekšmets, atklājums u.c., kuram ir skaidrs gala rezultāts. Projekta autoram ir obligāti jāatrāda Projektu bankai un projekta ieguldītājiem savu veikumu un jāveido tas maksimāli pieejams.

Projekti ir jāveido pēc labākā godaprāta un jāpasniedz ar lielāko atklātību. Mūsu kopienas pamatprincipi ir uzticēšanās un atklātība. Projektiem ir jābūt reāliem, plāniem-izpildāmiem un nepieciešamajai projekta summai-pamatotai. Projektu autori ir godīgi un atklāti, un tādēļ projektu ieguldītāji tiem uzticas. Lielā mērķa vārdā, lai mēs kopīgi varētu radīt skaistus projektus, mums visiem ir jāciena savstarpēja uzticēšanās un ar to jāuztur Projektu banka dzīva.

Projekti nav paredzēti labdarības līdzekļu vākšanai, finansiālu shēmu projektiem un likumā aizliegtu produktu izstrādei. Projektu banka atbalsta labdarības principu, tomēr šī platforma nav paredzēta ziedojumiem. Šeit mēs ieguldām projektos, kas rada jaunas lietas un kuri dienās būs ilgtspējīgi un pašpietiekami.


Gan projekta iesniedzējs, gan projekta finansētājs jeb ieguldītājs var būt ikviens no mums. Piesaki savu ideju Bauskas rajona lauku partnerības projektu bankā.


Savukārt ja vēlies kļūt par ieguldītāju un ar savu ieguldījumu palīdzēt īstenot kādu radošu ideju, izvēlies konkrēto projektu pūļa finansējuma platformā www.projektubanka.lv, izvēlies maksājuma veidu un veic maksājumu! Gadījumā ja izvēlētais projekts nesavāc visu nepieciešamo finansējumu,  Tavs ieguldījums tiks atgriezts atpakaļ tavā Projektu bankas kontā (virtuālajā maciņā), ko varēsi izmantot citiem projektiem. Ja vēlies, Tu vari pieprasīt naudas atmaksu uz Tavu bankas kontu. Jāņem vērā, ka no summas tiks ieturēti transakcijas izdevumi.


Mēs piedāvājam Tev atbalstu projekta idejas izstrādē, pūļa finansēšanas kampaņas sagatavošanā un organizēšanā, kā arī projekta īstenošanas laikā, jo mēs esam par aktīviem iedzīvotājiem un daudzveidīgiem projektiem! 


Vienam otru atbalstot, mēs sasniedzam mērķus veiksmīgāk!


Vairāk informācijas skatīt te